Na to moda nigdy nie minie!

poniedziałek, stycznia 21, 2019

Dobry wieczór!
Jak nastroje? Ja mam bardzo dobre samopoczucie, spowodowane chyba weekendem i wolnym wieczorem kiedy mogę mieć czas dla siebie. Aktualnie mam ferie, a raczej tydzień. Niestety, jeden tydzień mam już za sobą -minął niesamowicie szybko!


Ale wracając do tematu, zastanawialiście się kiedyś nad rolą swetrów w naszych szafach? Jestem prawie na 100 procent pewna, że nie ma osoby, która nie miałaby w szafie choć jednego swetra!
Jeśli chodzi o mnie, zimy nienawidzę, ale jedynym jej plusem są właśnie swetry. Obcisłe, grube, luźne, za duże oversize UWIELBIAM WSZYSTKIE


Większe wymagania mam chyba co do kolorów. Tu lubię troszkę powybierać. Niestety, ja moja pewność siebie nie pozwala na założenie swetra w zbyt jaskrawym kolorze. Wszelkie kanarkowe, limonkowe, jaskrawy róż - nie polubiliśmy się :) 
Szarość, bordo, delikatne pastele - połączenie idealne ze mną! Lubię siebie w tych kolorach. No i oczywiście kolor, którego nie może zabraknąć - biel. 


A co z kardiganem? Sweter czy nie sweter? Jak najbardziej tak! Lubię ten typ, ponieważ kiedy jest zbyt ciepło, bez problemu można zdjąć i nie popsuć sobie przy tym fryzury, makijażu czy co tam jeszcze. Z resztą, chyba mało wygodne tak siłować się z grubym swetrem kiedy jest się wśród tłumu ludzi. Ale wszystko kwestią gustu, mimo wszystko ja swobodniej się czuję kiedy mogę po prostu zdjąć kardigan.


A wy? Jak myślicie, wyjdą z mody czy raczej już na zawsze pozostaną w naszych szafach? :)

You Might Also Like

0 komentarze