I znów to samo

czwartek, stycznia 05, 2017No witam was ciepło w nowym już 2017 roku! Czas tak szybko leci, prawda? Mamy nowy rok, nowe postanowienia, nowe nadzieje, nowe marzenia, nowe dążenia, no w końcu nowy rok- nowa ja. Ile w tym prawdy? Jeśli chodzi o mnie - niewiele. Rozumiem, nowy rok może być motywacją do zmian i nowych wyzwań, ale tak naprawdę na to wszystko mamy czas zawsze, nie tylko zaczynając nowy rok. Czy to styczeń czy sierpień - nigdy nie jest za późno. Odpuściłam pisanie sobie noworocznych postanowień. Należę do osób mało zorganizowanych i z małą ilością samozaparcia więc po co mi ta lista skoro tylko na jej spisaniu się skończy? Jeśli będę chciała coś zmienić w nowym roku ( a chce zmienić wiele) to zrobię i zmienię  bez listy. 


Życzę wam wszystkiego dobrego w nowym roku! Trzymajcie się ciepło (przede wszystkim ciepło, na dworze śnieg i mróz, grr) i pamiętajcie o uśmiechu i pozytywnym myśleniu ♥ :) 

You Might Also Like

15 komentarze

 1. Dla mnie to ściema, że w powodu nocy z 31 grudnia na 1 stycznia można się rzeczywiście całkowicie zmienić i nagle być innym. Zmiany przychodzą z czasem, jak coś chcemy zmienić to to robimy i tyle :) Bez sensu czekać na nowy rok, a potem się załamywać, że coś nie wyszlo :P
  Wszystkiego dobrego!

  http://live-telepathically.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dokładnie tak samo, nie wierzę w postanowienia noworoczne. Każdy moment jest dobry by coś zmienić, nie trzeba tego odwlekać do nowego roku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tobie również wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Ja lubię postanowienia noworoczne i zazwyczaj je robię, ale w tym roku chcę odpocząć i trochę odetchnąć, skupić się na tym co chcę, a nie co muszę ;)
  http://my-natalias-place.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. To czy spełnimy postanowienia czy nie zależy od nas samych. Jeśli będziemy bardzo chcieli i robili wszystko by to zrobić to nam się uda. Zaś jeśli nie podejdziemy do tego zbyt poważnie to nie ma co liczyć na zadowalające efekty. Pozdrawiam :).

  Mój blog:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

  http://profashionworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Też uważam że nie powinniśmy czekać na Nowy Rok by dokonać jakiejś zmiany ;)
  Szczęśliwego Nowego Roku
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 8. też w tym roku nie mam postanowień. dobry czas jest zawsze:)

  Mój blog - klik! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja akurat nie chce zmieniac siebie tylko swoje zachowanie wobec samej siebie :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/01/bielizna-od-banggoodcom-taknie.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Też jestem osobą, która żeby coś zrobić nie potrzebuje listy, a raczej jej nie chce - bo to bez sensu :)

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. ja postanowienia dodaje przez cały rok :) szczęśliwego nowego!

  by-klaudiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Również mam takie podejście. Faktem jest to - nowy rok, nowa czysta karta jednak zmiany możemy wprowadzić w każdej chwili, kiedy tylko zapragniemy. I nie potrzebujemy do tego nowego roku.:)

  Pozdrawiam i zapraszam! :)
  b-saandra.blospot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla mnie lista ułatwia o wiele, tym bardziej jeśli ją często widzę, ale każdy jest inny, więc jak kto woli. Trzymam kciuki, że zmienisz to co chcesz.
  Blog (klik)

  OdpowiedzUsuń
 14. wszystkiego dobrego w 2017 roku! :* obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Masz rację z tym, że każdy dzień jest dobry na zmianę, jednak myślę, że Nowy Rok to tak wyjątkowy dzień, że łatwiej się wtedy zmotywować do zmiany. "Niestety" jestem fanką postanowień noworocznych :D Polubiłam Twojego bloga, więc obserwuję :)

  blondynkaczuje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń