Hello Santa!

piątek, grudnia 06, 2019

Cześć wszystkim! 
Jak humory w Mikołajki? Odwiedził was już czy jeszcze czekacie? 
A może nie obchodzicie i czekacie na Wigilię? :) 
Jak było się małym dzieckiem to szczerze mówiąc bardziej się wyczekiwało Mikołaja i prezentów, a teraz? Też tak macie, że czasami nie umiecie cieszyć się takimi rzeczami czy wręcz przeciwnie, wciąż macie w sobie coś z dziecięcej radości? You Might Also Like

15 komentarze

 1. Coś w tym jest. Jak byłam mała miałam więcej radości ze świąt i prezentów. Czas mija, robię się coraz starsza a i rodzina się wykruszyła trochę. Mimo to staram się uśmiechać i cieszyć z tego co mam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam mała to uwielbiałam dostawać prezenty a teraz zdecydowanie bardziej wolę je dawać :) Uwielbiam patrzeć na miny osób otwierające prezenty! U mnie mikołajki obchodzi się skromnie:)

  http://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że za dzieciaczka bardziej ekscytowałam się prezentami, aniżeli atmosferą i znaczeniem świąt. Dopiero z biegiem lat doceniam możliwość spędzenia czasu z najbliższymi; posmakowania samodzielnie przyrządzonych potraw i radość z narodzin Najwyższego :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odwiedził. :) Przede wszystkim ważna jest teraz atmosfera świąt i wyczekiwanie. Cudownych świąt! :)
  Pozdrawiam, Werka

  jelonkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. nice post dear :) I follow you on gfc # 586 , follow back?

  https://bubasworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nie lubiłam świat do pewnego czasu, chyba do momentu kiedy nie wyjechałam za granicę. teraz po prostu bardzo szanuję i cenie czas spędzony z rodziną - a poniekąd święta to ten czas. Choć w tym roku jak i w porzpednim nie spędze ich z nimi, to bardzo żałuje i jadę od razu na początku stycznie do Polski. A mikołaj był - najwidoczniej byłam grzeczna ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak byłam mała zdecydowanie bardziej cieszyłam się z takich rzeczy, a teraz jakoś aż tak tego nie wyczekuję. Mikołaj już u mnie był, ale pewnie jeszcze przyjdzie na gwiazdkę ;p
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja dalej cieszę się z prezentów jak dziecko :D

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie Mikołaja wogule nie było...
  Szczerze mówiąc, to niestety już dawno straciłam tą dziecięcą radość...
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 10. Mikołaj był, ale zawsze czekałam na wigilię. Jakoś to wszystko miało swój urok. To racja, będąc dzieckiem święta były całkiem inne ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uważam szczerze że byłoby lepiej gdyby ozdobki świąteczne pojawiły się dopiero w grudniu a nie jak teraz w listopadzie. Do grudnia już zdążyło mi to osobiście zbrzydnac i żadne last christmas tego nie poprawi :)
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. I always look forward to the Christmas gifts. They make me so excited!

  www.fashionradi.com

  OdpowiedzUsuń